X
تبلیغات
امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

آموزش فتوشاپ (1)

آموزش فتوشاپ (1) دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 184 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 31 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 48

پیشگفتار فتوشاپ 55 جدیدترین نگارش برنامه ایست كه از سال 1987 به بعد بعنوان ابزار استاندارد كار بر روی تصاویر شناخته شده است

قیمت فایل فقط 4,500 تومان

خرید

آموزش فتوشاپ

پیشگفتار:

فتوشاپ 5/5 جدیدترین نگارش برنامه ایست كه از سال 1987 به بعد بعنوان ابزار استاندارد كار بر روی تصاویر شناخته شده است.

این نگارش جدید امكانات بسیاری جدیدی را عرضه كرده است كه شامل: ابزارهای جدید و برگرداندن تصاویر به قبل از اجرای دستورات می‌شود (در این نگارش فتوشاپ حتی اگر یك تصویر ذخیره یا save شده باشد باز هم می‌توان تغییرات بوجود آمده در آن را غیراجرایی یا undo كرد علاوه بر این مدیریت رنگها پشتیبانی از كانالهای 16 بیتی و امكانات تایپی این نگارش بهبود قابل ملاحظه‌ای پیدا كرده است.

اگر شما با نگارشهای قبلی این نرم‌افزار كار كرده‌اید از امكانات قدرتمند جدید نگارش 5/5 آن شگفتزده خواهید شد. اما اگر این اولین مرتبه آشنایی شما با این نرم‌افزار است متوجه خواهید شد كه این نرم‌افزار همه انتظارات شما را برآورده خواهد كرد. اولین و بزرگترین شگفتی برای افرادی كه برای اولین‌ مرتبه با فتوشاپ 5/5 كار می‌كنند آن است كه متوجه می‌شوند كه محیط تصویری این برنامه به آن پیچیدگی و دشتواری كه در ابتدا ممكن است به نظر برسد نیست.

اگر قبلاً با هر یك از نرم‌افزارهای شركت  Adobe(كه فتوشاپ را طراحی كرده است) كار كرده باشید بلافاصله متوجه می‌شوید كه محیط تصویری فتوشاپ برای شما آشناست. اما اگر این اولین برنامه‌ای است كه در زمینه كارهای گرافیكی با آن كار می‌كنید بهتر آن است كه فصلهای این كتاب را فصل به فصل به ترتیب مطالعه كنید.

قیمت فایل فقط 4,500 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مقاله آموزش فتوشاپ , دانلود آموزش فتوشاپ , دانلود رایگان آموزش فتوشاپ , دانلود رایگان مقاله آموزش فتوشاپ , دانلود رایگان تحقیق آموزش فتوشاپ , دانلود رایگان پروژه آموزش فتوشاپ , خرید و دانلود مقاله آموزش فتوشاپ , خزرید مقاله آموزش فتوشاپ , پروژه , پژوهش , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر